Dzierżoniowska 21, 58-260 Bielawa, Poland+48 74 833 74 85-88biuro@vetos-farma.com.pl
  • ru
  • pl
  • fr
  • en
  • de

18-19 maja Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni otwarte

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt poinformować, że w dniach 18-19 maja, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Okoniewscy Vetos-Farma Sp. z o.o. weźmie udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.

W ramach przedsięwzięcia proponujemy Państwu zwiedzanie zakładu farmaceutycznego, konsultacje ze specjalistami pracującymi na danym stanowisku w naszej firmie. Oferujemy też możliwość obejrzenia wszystkich urządzeń w laboratorium chemicznym, na których wykonuje się analizy produktów, surowców. Szczególną uwagę skupimy na analizatorze wielkości cząstek w oparciu o dyfrakcje laserową.  Urządzenie to nasza firma zakupiła dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Europejskich Funduszy Unijnych.

Do zwiedzania naszych laboratoriów szczególnie zapraszamy osoby związane z branżą farmaceutyczną, chemiczną oraz pokrewnymi dziedzinami.  Do udziału w Dniach Otwartych zachęcamy również młodych ludzi (uczniów, studentów), którzy swoją przyszłość wiążą z branżą.

Zwiedzanie zakładu odbywać się będzie w 5-osobowych grupach. Planujemy utworzenie 4 grup.  Łącznie 20 osób, które będą mogły wejść na teren zakładu,  po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Rejestracja odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na podany adres e-mail maja.taraszkiewicz@vetos-farma.com.pl.

 Z uwagi na profil firmy, oraz charakter wykonywanych na konkretnym stanowisku prac, nie ma możliwości przyjęcia większej liczby osób. Beneficjent zapewnia ze swojej strony odzież ochronną, pozwalającą na swobodne przemieszczanie się po terenie zakładu, foldery reklamowe oraz wiedzę i doświadczenie pracowników.

Wierzymy, że nasza prezentacja okaże się dla Państwa satysfakcjonująca oraz zaowocuje w rozwój Państwa działalności, pasji, zainteresowań.

Z poważaniem

Maja Taraszkiewicz

Pliki do pobrania

Dni Otwarte -pismo przewodnie

Dni Otwarte Formularz Zgłoszeniowy

 

Dni otwarte 2.

 

Menu