Dzierżoniowska 21, 58-260 Bielawa, Poland+48 74 833 74 85-88biuro@vetos-farma.com.pl
  • ru
  • pl
  • fr
  • en
  • de

Kariera – Oferty pracy

Pracownik administracyjno-biurowy w dziale sprzedaży

Miejsce pracy: Bielawa

Obowiązki:

  • Obsługa biura
  • Fakturowanie
  • Segregowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Udział w wystawach i targach

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 4 czerwca 2016 r. na adres email: rekrutacja@vetos-farma.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PFO Vetos-Farma Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych.